DOM-TOUR | Moskitiery
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
21744
page-template-default,page,page-id-21744,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

MOSKITIERY

Moskitiera to siatka instalowana w otworach okiennych i drzwiowych, mająca na celu ochronę przed insektami.

 

Moskitiery mogą być instalowane na stałe w otworach okiennych. W pewnym stopniu ograniczają nasłonecznienie pomieszczeń, dlatego też sposób ich instalowania umożliwia łatwy demontaż kiedy ochrona przed insektami jest sprawą podrzędną, na przykład zimą.

 

Moskitiery wykonywane są pod indywidualne zamówienia, co zapewnia niemal 100% zabezpieczenie przed owadami. Jest to szczególnie ważne w dziecinnych pokojach, sypialniach, kuchniach, łazienkach. Profile używane do produkcji naszych moskitier wykonane są z lekkiego i trwałego aluminium, gwarantującego doskonały wygląd przez wiele lat.
Dostępne w dwóch podstawowych kolorach- białym i brązowym. Na życzenie realizujemy kolory z palety „RAL”. Malowane i utwardzane piecowo powłoki lakiernicze nie tracą koloru, nie pękają, nie łuszczą się.

 

Siatka wykonana jest z włókien szklanych powlekanych PCV. Każde jej łączenie zgrzane jest za pomocą podczerwieni (uniknięcie ograniczających przejrzystość połączeń) , co zapewnia niezwykłą trwałość siatki. Odpowiednio małe otwory w siatce zatrzymują owady nie utrudniając cyrkulacji powietrza.

moss

 

mos2

Zapisz