DOM-TOUR | Żaluzje aluminiowe
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
21777
page-template-default,page,page-id-21777,page-child,parent-pageid-21740,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ŻALUZJE ALUMINIOWE

 

Niezawodna ochrona wnętrz przed nasłonecznieniem. Żaluzje poziome odbijają 98% ciepła i promieni słonecznych. Swoich zwolenników zdobywają wszechstronną funkcjonalnością i stosunkowo niską ceną. Podstawową zaletą żaluzji poziomych jest możliwość dowolnego sterowania ilością światła wpadającego do pomieszczenia poprzez zmianę kąta nachylenia lamel. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości stopu aluminium i magnezu, lakierowany piecowo. Bardzo bogata kolorystyka daje możliwość dopasowania do charakteru każdego wnętrza.

 

Żaluzje dostępne z taśmami o szerokości 16 i 25 mm standardowe sterowanie żaluzji : pokrętło i sznurek widoczne mocowanie naszybowe montaż żaluzji możliwy do okien PCV i drewnianych jak i do sufitu lub ściany nad oknem. Żaluzje poziome Venus Standard żaluzje estetycznie wykończone kasetką maskującą dostępne z taśmami o szerokości 16 i 25 mm standardowe sterowanie żaluzjami : pokrętło i sznurek prosty montaż do okien PCV i drewnianych, nie uszkadza profilu okna, montaż żaluzji do listew przyszybowych.

 

Żaluzje poziome Venus najczęściej wybierane żaluzje przez naszych Klientów nowoczesne i funkcjonalne żaluzje poziome z mechanizmem łańcuszkowym żaluzje estetycznie wykończone kasetką maskującą dostępne z taśmami o szerokości 16 i 25 mm żaluzje sterowane mechanizmem łańcuszkowym prosty montaż do okien PCV i drewnianych , nie uszkadza profilu okna , montaż żaluzji do listew przyszybowych. Niewidoczny system mocowania żaluzji trwałe w eksploatacji dostępne w wersji Light Less : po zamknięciu żaluzji niewidoczne są otwory w taśmach (lamelach) , co ogranicza przenikanie światła.

 

Żaluzje poziome aluminiowe 50 mm listki w żaluzjach o szerokość 50 mm możliwość zakrywania dużych powierzchni: całych otworów okiennych montaż żaluzji do ściany nad oknem lub sufitu żaluzje dostępne w wersji : gładkiej , perforowanej i drewnopodobnej możliwość zastosowania drewnianej maskownicy rynny górnej.

aluminiowe_1

 

aluminiowe_2