DOM-TOUR | Żaluzje drewniane
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
21779
page-template-default,page,page-id-21779,page-child,parent-pageid-21740,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje drewniane, to niezwykle elegancki element dekorujący okna. Odpowiednie dla osób ceniących naturalność i względy ekologiczne przy wyposażaniu swojego domu , mieszkania. Mnogość odcieni, pogłębiona grą naturalnych przebarwień i słojów daje się doskonale komponować z innymi elementami wnętrza. Listwy żaluzji drewnianych to prawdziwe lite drewno, dostępne w szerokościach 25 i 50 mm.

 

Żaluzje poziome drewniane 25 mm
montaż żaluzji drewnianych do wyboru przez klienta : do okna, ściany lub sufitu mechanizm operacyjny żaluzji złożony z pokrętła i linki żaluzje drewniane wykonane są z naturalnego ekologicznego drewna dodają wnętrzom uroku i niepowtarzalności idealne do stylowych, eleganckich wnętrz.

 

Żaluzje poziome drewniane 50 mm
montaż żaluzji możliwy do sufitu lub ściany nad oknem. Możliwość zakrywania żaluzjami dużych powierzchni: całych otworów okiennych Sterowane żaluzjami za pomocą linek. Żaluzje drewniane dodają wnętrzom uroku i niepowtarzalności. Idealne do stylowych aranżacji wnętrz. Żaluzje występują w dwóch mechanizmach: Standard z rynną górną przykrytą maskownicą. Retro z odkrytym mechanizmem.

drewzal1