DOM-TOUR | Bramy garażowe
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
23326
page-template-default,page,page-id-23326,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

BRAMY GARAŻOWE

 

Bogata oferta bram pozwala na zastosowanie naszych produktów w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji montażowej. Dzięki szerokiej palecie kolorów i powierzchni mogą Państwo dopasować wygląd bramy garażowej do budynku zarówno w klasycznej, jak i w nowoczesnej formie. Stwórzcie Państwo piękny dom dla swojego samochodu. Postawcie na jakość bez kompromisów!

 

 

Bramy segmentowe

 

Bramy segmentowe otwierają się pionowo i pozostają pod stropem, oszczędzając miejsce. Konstrukcja ta zapewnia maksymalną ilość miejsca zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Bramy garażowe segmentowe mogą być instalowane w każdym otworze garażowym i zapewniają do 14 cm większą szerokość przejazdu niż bramy uchylne. Posiadają też trwale elastyczne uszczelnienie, które jest odporne na działanie warunków zewnętrznych i z czterech stron optymalnie uszczelnia bramę.

 

 

Bramy uchylne

 

Oferowane przez nas BRAMY UCHYLNE cechuje łatwość otwierania jak również bezpieczeństwo użytkowania. Zastosowane w mechanizmie bramy sprężyny po obu stronach doskonale równoważą ciężar całej konstrukcji, co ma wpływ na bezawaryjne funkcjonowanie całej bramy, a także powoduje, iż zamykanie i otwieranie nie wymaga użycia dużej siły. Wszystkie bramy uchylne posiadają standardowe zamknięcie w postaci zamka, który umieszczony jest w centralnej części bramy i współpracuje on z systemem ryglowania.

 

 

Bramy rolowane

 

Brama rolowana świetnie sprawdza się w obiektach, w których ilość miejsca jest znacznie ograniczona. Płaszcz bramy jest bowiem zawijany na wał, dzięki czemu można maksymalnie wykorzystać wysokość oraz długość każdego pomieszczenia, zwłaszcza tego z niskim nadprożem (mniejszym niż 180 mm). Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które można zastosować zarówno w naszych domach, jak również obiektach przemysłowych.

Tego typu bramy nie wymagają montażu prowadnic poziomych, przez co zminimalizowane zostało ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń mechanicznych. Zastosowanie siłownika elektrycznego zwiększa natomiast komfort oraz łatwość obsługi.