DOM-TOUR | Rolety rzymskie
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
21773
page-template-default,page,page-id-21773,page-child,parent-pageid-21736,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ROLETY RZYMSKIE

Roleta rzymska układa się w eleganckie fałdy dzięki wszytym w poziome kanaliki plastikowym rurkom. Oferujemy bogactwo wzorów (motywy kwiatowe i roślinne, geometryczne, gładkie), kolorów (od bieli i ecru, przez pastelowe i soczyste kolory po czernie i szarości) oraz stopnia zaciemnienia (od półprzeźroczystych do zaciemniających), dzięki czemu znajdziesz odpowiednie rolety rzymskie do każdego pomieszczenia: salonu, sypialni, kuchni i do pokoju dziecięcego.

Rolety rzymskie na miarę dodadzą Twoim wnętrzom niepowtarzalny nastrój, zgodnie ze wzornictwem współczesnych trendów. W zależności od Twoich potrzeb uszyjemy dla Ciebie rolety z tkaniny rozpraszającej światło lub w 100% zaciemniającej (blackout).

 

Lekkie przejrzyste tkaniny z naszej kolekcji zastąpią klasyczną firankę zaś grube i cięższe spełniają funkcję zasłon.

 

Nasze wszystkie rolety rzymskie mają mechanizm kasetowy z sznurkiem koralikowym (długość łańcuszka jest dostosowana do wymiarów rolety) co gwarantuje niezwykłą funkcjonalność. Rolety mają zamontowany również mechanizm samoblokujący się tzn. podciągając roletę, automatycznie zatrzymujemy ją na danej wysokości, tworząc dekoracyjne fałdy.

Rolety zamontujesz do sufitu lub ściany za pomocą wsporników, które dostarczamy w komplecie. Dodatkowo istnieje możliwość mocowanie rolety rzymskiej na ramę okna. Do tego rozwiązania należy dokupić bezinwazyjny zaczep, który pozwoli na szybki i bezproblemowy montaż rolety rzymskiej do ramy okiennej. Zazcep ten możesz kupić u nas kontaktując się z działem obsługi klienta.

 

 

 

Rolety rzymskie świetnie prezentują się w mieszkaniach urządzonych nowocześnie, wręcz ascetycznie. Natomiast we wnętrzach klasycznych, stylowych stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji okiennych.

Roleta rzymska przystosowana jest do montażu:

  • do sufitu,
  • na ścianę,
  • lub bezinwazyjnie na ramę okna.

rzymska-m9