DOM-TOUR | Markizy
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
21746
page-template-default,page,page-id-21746,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

MARKIZY

Markizy to idealny sposób na zadaszenie dużych powierzchni tarasów, balkonów, ogródków, wystaw sklepowych. W dni słoneczne zacieniają, kiedy pada chronią przed deszczem, a kiedy pochmurno, zwinięta markiza nie pozbawia wnętrz światła dziennego.

 

Konstrukcje markiz wykonuje się z elementów aluminiowych. Poszycia z tkanin impregnowanych, zabezpieczonych przed nadmiernym płowieniem i osiadaniem kurzu.

 

Bogata kolorystyka, różne wzory sprawiają, że markizy pasują do każdego typu budynków, zarówno tych tradycyjnych jak i nowoczesnych.

 

 

Markizy tarasowe są doskonałym rozwiązaniem w dziedzinie technik osłonowych. Wszechstronne zastosowanie pozwala na ochronę zarówno przed słońcem jak i deszczem, który w naszych warunkach klimatycznych jest czynnikiem często dominującym. Podstawową funkcją każdego tarasu lub patio jest zapewnienie przyjemnego miejsca do wypoczynku oraz relaksu. Markiza jako jedyne rozwiązanie pozwala na dowolną adaptację w każdych warunkach, co w niebagatelny sposób podwyższa standard budynku, nadając mu jednocześnie niepowtarzalny charakter. Różnorodność rozwiązań technicznych pozwoli dostosować markizę do indywidualnych potrzeb, a kilkadziesiąt wzorów tkanin pokrytych warstwą teflonu, zadowoli najbardziej wysublimowane gusta.

 

 

Markizy mogą być wykonane w wersji balkonowej o lekkiej konstrukcji i podporach bocznych (typ ITALIA). Markiza tarasowa z ramionami dolnymi w zależności od rozmiarów posiada kilka wariantów technicznych. Napęd ręczny w standardzie można zastąpić nowoczesnymi sterowaniami elektronicznymi wraz z czujnikami pogodowymi. Możliwość wykonania markizy kasetowej zabezpiecza zwinięty materiał w sezonie zimowym.

 

 

Zapisz

Zapisz

 

 

 

0faaf18d-030e-d4b0-1a44-1a45d2ec24f8