DOM-TOUR | Okna PCV
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
21762
page-template-default,page,page-id-21762,page-child,parent-pageid-21730,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

OKNA PCV

Systemy o głębokości budowlanej 70 lub 90 mm. Smukły profil: zobaczcie okno w nowym świetle. Wprowadziliśmy przyszłościowy, wąski system okienny dla estetycznego i nowoczesnego rynku okiennego. Jego mała szerokość widoczna zapewniona smukłymi profilami, pozwala jednocześnie na stosowanie dużych powierzchni szkła. W ten sposób otrzymuje się więcej światła – więcej radości życia.

 

Tę atrakcyjną formę i doskonałą izolacyjność cieplną można osiągnąć tylko przy 70 milimetrowej głębokości profilu, obojętnie czy z uszczelką środkową, czy przylgową. System łączy wiele innowacyjnych detali:
– odpowiednią optykę
– niemal niewidoczne uszczelki
– eleganckie rozwiązanie słupka ruchomego
– różnorodność kolorów
– atrakcyjną sylwetkę

 

Oferujemy nowoczesne rozwiązania profilowe, które w technologii, jak również marketingu i technice sprzedaży określają nowe miary. Pełna kompatybilność systemów otwiera producentom okien niespotykane możliwości pozyskania nowych rynków przy równoczesnej redukcji kapitału pracowniczego osiągniętej dzięki zminimalizowaniu składowania. Warianty z uszczelką środkową, czy przylgową charakteryzują się najlepszymi wartościami termoizolacyjnymi. Możliwe jest zastosowanie specyficznych rozwiązań w zakresie izolacji akustycznej. Wysoki stopień bezpieczeństwa antywłamaniowego osiągany jest już bez wzmocnienia stalowego.

 

Dobry wygląd nie wystarczy! A już w ogóle przy oknach. Dużo większe znaczenie mają właściwe parametry. Chronią one nie tylko portfel, lecz zapewniają także komfort i poczucie pewności. System IGLO pozwala tych wartości naprawdę doświadczyć.

 

Ewolucja nowoczesnego systemu okiennego marki IGLO uwzględnia – obok optycznych i technicznych komponentów systemu – przede wszystkim możliwie wysoką funkcjonalność. Dzięki różnorodnym i bogatym programom akcesori dodatkowych, funkcje uzupełniające okna można zrealizować w sposób łatwy i indywidualny.

– wszystkie typy otwarć
– pełne programy profili dodatkowych i akcesori
– kształtowanie fasad wielkopowierzchniowych
– łatwa pielęgnacja

 

Przygotujcie się Państwo wyłącznie na to, co najlepsze!
Półzlicowany układ ościeżnic i skrzydeł nadaje wyjątkowy styl oknom IGLO. Ich wyraźnie zaokrąglone kontury stwarzają wyjątkowe możliwości optycznej aranżacji fasady.

 

5 komór
Wyjątkowy kształt komór, wzorowany na najlepszych rozwiązaniach natury, przypominający plastry miodu zapewnia wysoką stabilność okna i nie dopuszcza do odkształcania się profili.

 

Uszczelka przylgowa
System wyróżnia się zastosowaniem zewnętrznej i wewnętrznej uszczelki przylgowej. Elastyczne uszczelki o długotrwałej żywotności zapewniają perfekcyjną ochronę przestrzeni między skrzydłem, a ościeżnicą okna. Dodatkową zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości.

 

Izolacyjność cieplna
Zaostrzone wymogi, określone normami z zakresu ochrony energii cieplnej, są spełnione z dużą nadwyżką. 70 milimetrowa głębokość budowlana pozwala osiągnąć współczynnik przenikania Uf rzędu 1,3 do 0,7W/m2.K. To łączy ekonomię z ekologią. A przede wszystkim – opłaca się.

 

Ciepły profil IGLO 5 jest  systemem zaprojektowanym przez naszą firmę stworzonym dla Klientów ceniących sobie estetykę i nowoczesność. Pięciokomorowa budowa profilu z odpowiednim uszczelnieniem szyb oraz ramy zapewnia stabilność oraz świetną izolację termiczną. Okna wykonane w systemie IGLO 5  oferowane są w różnorodnych modelach, a zaokrąglone linie profilu odpowiadają najnowszym trendom na rynku stolarki okiennej PVC. IGLO 5 kreuje możliwość oferowania Klientom okien spełniających wszelkie wymogi funkcjonalne, a jednocześnie odzwierciedlających najwyższą jakość pod względem estetyki. System jest dostępny w wersji pólzlicowanej.

 

Nowe okno IGLO ENERGY to autorski produkt zaprojektowany, by dostarczać klientom satysfakcji z użytkowania nowoczesnego produktu, będącego wyrazem zaawansowanej myśli technologicznej i restrykcyjnych wymagań rynku. IGLO ENERGY to produkt o świetnym współczynniku przenikania ciepła. To absolutny rekord w zakresie energooszczędnych okien potwierdzający doskonałe właściwości izolacyjne. Okno posiada innowacyjny system uszczelnienia, będący gwarancją świetnych parametrów pod względem energooszczędności. Jest to pierwsze rozwiązanie na świecie wykorzystujące uszczelkę centralną ze spienionego EPDMIGLO ENERGY to inwestycja w ponadprzeciętną jakość i najwyższy stopień energooszczędności. To okno, które pozwala zatrzymać ciepło w każdym domu, niezależnie od warunków atmosferycznych.

 

 

 

Zapisz

 

 

 

pcv4

Zapisz

 

 

pcv3

 

 

pcv1

Zapisz