DOM-TOUR | Rolety screen
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
23329
page-template-default,page,page-id-23329,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Przeznaczenie rolet SCREEN

 

Rolety SCREEN zwane inaczej jako refleksole, stosujemy w przypadkach nadmiernego nagrzewania się budynków.

Jest to zewnętrzny system rolety, a więc blokuje promieniowanie cieplne już od strony zewnętrznej budynku chroniąc tarasbalkon lub przeszklenia.

Innowacyjna budowa rolet SCREEN wyposażona w charakterystyczny zamek ZIP jest niezwykle wytrzymała i odporna na podmuchy wiatru czy działanie warunków atmosferycznych (grad, śnieg lub deszcz).

Dodatkowym atutem jest ochrona przeciw insektami takimi jak komary, muchy czy ćmy. Tkanina w roletach SCREEN przypomina siatkę moskitiery, a więc zastosowanie tej przesłony na werandach lub balkonie pozwoli bez zmartwień o ukąszenia i denerwujące dźwięki swobodnie korzystać ze swoich przestrzeni do codziennego relaksu.

 

Możliwe konfiguracje

 

System adaptacyjny rolety screen to taki, który można zainstalować w każdym miejscu. Dodatkową cechą uniwersalności jest możliwość zastosowania panelu słonecznego – stworzony wówczas system automatycznego zasilania oszczędzi wiele kosztów i potrzeby przeciągania kabli w budynku.

Podczas projektu budynku bądź renowacji warto przychylić się do systemu rolet screen podtynkowych. System zatopiony w elewacji pozwala na maksymalną integrację z budynkiem.

Duża paleta tkanin do rolet SCREEN o różnych strukturach, wybór odpowiedniego stopnia przezierności, pozwoli dopasować nie tylko konstrukcyjnie, ale i wizualnie zgodnie projektem elewacji.

 

Cechy i zastosowania

 

Wytrzymałe materiały PVC wykorzystywane do produkcji tkanin SCREEN oraz solidna, aluminiowa konstrukcja jest gwarantem długotrwałego użytkowania.

Zastosowanie tkaniny o pełnym zaciemnieniu pozwoli na maksymalną izolację światła potrzebną w takich miejscach, jak sale wykładowe, sale kinowe czy studia fotograficzne i plany zdjęciowe.