DOM-TOUR | Klimatyzacje domowe
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
23774
page-template-default,page,page-id-23774,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

 

W naszej bogatej ofercie znajdują się klimatyzatory do wszystkich zastosowań. Oferujemy klimatyzację do mieszkań, domów, sklepów, biur oraz dużych obiektów komercyjnych.

Dobieramy rozwiązania konkretnie pod potrzeby klienta. Oferujemy Państwu sprzedaż, montaż i serwis urządzeń po bardzo atrakcyjnych cenach.

Nasza specjalność to profesjonalny serwis klimatyzacji.

Pamiętamy o tym, że każdy producent oferuje inne rozwiązania. Różnią się one przede wszystkim ceną oraz parametrami (takimi jak wymiary czy wygląd). Postaramy się dopasować je do Twoich potrzeb – niezależnie, czy chcesz zamontować klimatyzację w domu, biurze czy pomieszczeniu usługowym!

 

Musisz wiedzieć, że zanim stworzymy ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb, nasz doradca przeprowadzi tak zwaną wizję lokalną. Podczas niej porozmawia z Tobą, spyta o Twoje wymagania, zapozna się z konstrukcją i stanem technicznym budynku. Dopiero wtedy będzie wiedział, który z systemów klimatyzacji będzie idealny dla Twojego pomieszczenia.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

klimatyzatora u klienta

Dbamy o naszych Klientów nie tylko w czasie montażu klimatyzacji. Wiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa i świadomość wsparcia. My takie wsparcie dajemy dzięki serwisowi gwarancyjnemu i pogwarancyjnemu. Zadbamy o to, by Twój klimatyzator był w pełni sprawny i miał robione regularne przeglądy, które pozwolą na korzystanie z gwarancji w razie jakichkolwiek wypadków.

Klimatyzacje z naszej oferty posiadają również funkcje ogrzewania