DOM-TOUR | Żaluzje aluminiowe
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
21777
page-template-default,page,page-id-21777,page-child,parent-pageid-21740,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ŻALUZJE ALUMINIOWE

 

Niezawodna ochrona wnętrz przed nasłonecznieniem. Żaluzje poziome odbijają 98% ciepła i promieni słonecznych. Swoich zwolenników zdobywają wszechstronną funkcjonalnością i stosunkowo niską ceną. Podstawową zaletą żaluzji poziomych jest możliwość dowolnego sterowania ilością światła wpadającego do pomieszczenia poprzez zmianę kąta nachylenia lamel. Produkt wykonany jest z najwyższej jakości stopu aluminium i magnezu, lakierowany piecowo.

 

Dostępne na rynku żaluzje aluminiowe różnią się znacząco od systemów spotykanych w latach 90-tych. Obecnie to nowoczesne systemy osłon okiennych, które również stanowią elegancki i funkcjonalny element wystroju wnętrz. Żaluzje poziome aluminiowe pozwalają na regulację naświetlenia, poprzez płynne nachylenie piórek. Proponujemy bogatą kolorystykę żaluzji poziomych aluminiowych o piórkach w szerokościach 16, 25, 50 mm. Taśmy mogą być jednobarwne, dwustronnie kolorowe, drewnopodobne, czy też perforowane.

Żaluzje aluminiowe można doskonale dopasować do aranżacji wnętrza. Żaluzje perforowane szczególnie polecane są do biur, gdyż zapewniają ochronę przed słońcem, a jednocześnie nie zaciemniają całkowicie pomieszczeń. Specjalne wieszaki umożliwiają bezinwazyjny montaż żaluzji na ramie okiennej.

 

Zastosowanie prowadzenia żyłkowego sprawia, że żaluzja pozostaje przy szybie nawet przy uchylonym oknie. Poprzez dowolne ustawienie kąta nachylenia piór, użytkownik sam określa stopień zaciemnienia wnętrz. Również mogą Państwo wybrać żaluzje zaciemniające. Można je wykonać wyłącznie z piórek 25 mm. Możliwość wyboru osprzętu (sznurka, drabinki i rynien) w kolorze piórek pozwala spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Żaluzje poziome aluminiowe można zamontować na dowolnym rodzaju okna (PCV, aluminium, drewno). Również do wnęki, czy na ścianie dzięki odpowiednio dobranym wieszakom. Tego typu osłona doskonale sprawdzi się zarówno w  biurowcach, jak i pomieszczeniach mieszkalnych. Żaluzje aluminiowe warto zastosować w miejscach szczególnie narażonych na wilgoć np. w kuchni, czy łazience.

 

 

Żaluzje poziome Venus najczęściej wybierane żaluzje przez naszych Klientów nowoczesne i funkcjonalne żaluzje poziome z mechanizmem łańcuszkowym żaluzje estetycznie wykończone kasetką maskującą dostępne z taśmami o szerokości 16 i 25 mm żaluzje sterowane mechanizmem łańcuszkowym prosty montaż do okien PCV i drewnianych , nie uszkadza profilu okna , montaż żaluzji do listew przyszybowych. Niewidoczny system mocowania żaluzji trwałe w eksploatacji dostępne w wersji Light Less : po zamknięciu żaluzji niewidoczne są otwory w taśmach (lamelach) , co ogranicza przenikanie światła.

 

 

 

Żaluzje poziome aluminiowe 50 mm listki w żaluzjach o szerokość 50 mm możliwość zakrywania dużych powierzchni: całych otworów okiennych montaż żaluzji do ściany nad oknem lub sufitu żaluzje dostępne w wersji : gładkiej , perforowanej i drewnopodobnej możliwość zastosowania drewnianej maskownicy rynny górnej.

aluminiowe_1

 

aluminiowe_2