DOM-TOUR | Rolety dzień-noc
Zajmujemy się produkcją i montażem okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, rolet, żaluzji oraz wszelkich przesłon okiennych i mebli pod zabudowę.
okna, okna pcv, okna drewniane, drzwi, drzwi wewnętrzne, drzwi pokojonwe, drzwi zewnętrzne, drzwi składane, żaluzje, markizy, moskitiery, meble na wymiar, kuchnia na wymiar, szafy na wymiar, szafa na wymiar
21775
page-template-default,page,page-id-21775,page-child,parent-pageid-21736,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

ROLETY DZIEŃ-NOC

Roleta typu dzień i noc w kasecie z prowadnicami, wykonana z PCV. System idealny dla wymagającego Klienta, w którym dzięki specyfice tkaniny w swobodny sposób można regulować stopień nasłonecznienia pomieszczenia.

Roleta montowana jest na skrzydle okna (do listew przyszybowych), przyklejana do ramy okiennej bez jakiejkolwiek mechanicznej ingerencji w okno.

Idealnie pasuje do okien PCV, aluminiowych i drewnianych. Dzięki kasetce i prowadnicom prześwity eliminowane są do minimum, zapewnione jest stabilne prowadzenie tkaniny, która cały czas znajduje się przy szybie, nawet przy uchylonym oknie.

 

 

 

Roleta posiada samohamujący mechanizm łańcuszkowy, nie zasłania światła szyby. Roleta Dzień Noc to również system rolet wolnowiszących bez kasety. Dół tkaniny obciążony jest prętem z zatyczkami. Możliwość montażu do ściany, sufitu lub we wnęce okiennej.

W zależności od typu przesłony można wybrać jedną z dostępnych opcji sterowania. Rolety mogą być sterowane ręcznie za pomocą łańcuszka, sznurka lub sprężyny, a także elektrycznie za pomocą silnika.

 

 

 

 

Możliwość poziomego przemieszczania pasów zasłaniających i przeźroczystej siateczki pozwala ja decydowanie o tym ile światła czy prześwitu chcemy „wpuścić” do naszego pokoju, biura, kuchni itp. Warto pamiętać, że proces przemieszczania tkanin w owych systemach zachodzi podczas podnoszenia i opuszczania tkanin omawianych rolet.

 

roleta